Sobě ke cti, bližnímu k ochraně

Výlet do Litoměřic

SDH 8. 6. pořádá výlet do Litoměřic na Hasičské slavnosti. Hasičské slavnosti jsou jedinečnou výstavou historické hasičské techniky, která je pořádána jednou za tři roky. Slavnosti sestávají z několika částí - výstavy historické i moderní techniky na výstavišti, slavnostního nástupu a průvodu na náměstí v Litoměřicích a celodeního kulturního programu s mnoha doprovodnými akcemi.

 

 

 

 

Pokud by jste se chtěli jet podívat ozvěte se na tel.: 723179601 (Jan Janeček), 721069738 (Ondřej Janeček) nebo případně do komentáře pod článek. Přihlásit se bude možné do 1. 5. kvuli zvýhodněnímu vstupnému. Počet míst je omezen na 8. Odjezd bude v raních hodinách, přesný čas bude ještě upřesněn.

sobota 13. červenec 2024 16:05

Design by LernVid.com