Sobě ke cti, bližnímu k ochraně

ZPV Horní Čermná

Dne 12.10.2013  v Horní Čermné jsme se zúčastnili závodů mladých hasičů – Hry Plamen. Po příjezdu jsme si vyzvedli pořadová čísla, pak stačilo čekat, až na nás přijde řada. Konečně po dlouhém čekání jsme se dočkali - nejdříve závodila skupina A (Dominik Bílek, Lukáš Honzák, David Lux, Ondřej Rous a Petr Kalášek), potom běžel druhý tým - skupna B (Vojtěch Toman, Václav Toman, Lucie Luxová, Zdeněk Kalous a Jaroslav Janeček) bylo spoustu disciplín: střílení ze vzduchovky, zdravověda, uzlování, poznávání značek, poznávání hasičských pomůcek a samozřejmě běh. Běželi jsme 3,4 kilometry. Skupina A doběhla v krásném čase 26:44, čímž zařadila, na 4.pozici ze všech družstev, bohužel se nepovedlo, tak jako čas, ubrat i trestné body a  skončili na 23.místě. Skupina B skončila na 32.místě. Celkový počet hlídek byl 44. 

Okresní soutěž

V sobotu 15. června se v hasičském areálu v Mladkově konalo okresní kolo soutěže v požárním sportu. Soutěže jsme se zúčastnili po několikaleté pauze. Přípravy na soutěž provázeli poměrně velké problémy, protože ještě ani v sobotu před odjezdem nebylo jasné kdo nakonec poběží.

 

 

 

 

Číst dál: Okresní soutěž

Radslavská přilba

V sobotu 6. 4. 2013 jsme vyrazili na noční sotěž v požární všestranosti Radslavská přilba. Soutěž se konala v Radslavicích (okres Přerov) a v jejím okolí. Sotěže se účastnilo celkem 26 družstev, nejemo z naší republiky, ale také z Slovenska a Polska. Soutěž je podobná Memoriálu Bédy Černého, kterého se již několik let účastníme.

Aktualizace: fotky

Číst dál: Radslavská přilba

 

Závody mladých hasičů

 

Tak jako každý rok, tak i tento, probíhalo ve dnech 31.5.-1.6.2013 okresní kolo soutěže mladých hasičů PLAMEN. Tentokrát se dvoudenní závody odehrávaly v areálu SOU a SOŠ v Dolní Lipce.

 

 

 

 

 

Číst dál: Závody mladých hasičů

 
sobota 13. červenec 2024 16:20

Design by LernVid.com