Titulek *
Jméno *
Zpráva *
Bezpečnostní kód *

Omlouvám se, že vám znovu píšu ale ztratil jsem kontakt na velitele vaší jednotky. Proto prosím o znovu zaslání jeho telefoního čísla na výše uvedený email. Pro zdůvodnění: Ve vaší obci Klášterec nad Orlicí již dlouhá léta existuje tábor Radost Samota Amerika R25. Jsem členem JSDH Viničné Šumice kousek od Brna a chtěl bych vás porosit, jestli by nebyla možnost jednodenní ukázky činnosti hasičů na našem táboře. Pro další informace kdybyste souhlasili tak jsem schopen poskytnout na výše uvedeném emailu.

Děkuji Jan Paukert

neděle 21. duben 2013

Dobrý den

Chtěl bych požádat o kontakt na velitele jednotky. Respektive by nejlepší byl email. Děkuji Jan Paukert