Sobě ke cti, bližnímu k ochraně

Okrsková soutěž 2009

V sobotu 30. 5. 2009 proběhla okrsková soutěž v Kunvaldě. Zúčastnilo se 7 družstev. Pět družstev v kategorii MUŽI I a po jednom družstvu v kategorii MUŽI II a ŽENY. Z našeho sboru soutěžila dvě družstva. Soutěž se měla skládat z požárního útoku, 100m překážek, a pořadové přípravy. Disciplína 100m překážek byla zrušena pro nepřízeň počasí. Pořadová příprava se nezapočítávala do konečného hodnocení. Do Kunvaldu jsme odjížděli s cílem obhájit loňské uspěchy. Což se nám docela podařilo. V kategorii MUŽI I jsme obsadili 2. místo, v kategorii MUŽI II pak 1. místo. Družstvo MUŽI I se bude účastnit okresního kola, které proběhne 13. 6. 2009 v Jabloném nad Orlicí. Fotografie jsem přidal do galerie.

neděle 21. duben 2024 22:52

Design by LernVid.com