Sobě ke cti, bližnímu k ochraně

Okresní kolo soutěže dorostu 2009

V neděli 7. června 2009 se naši dorostenci zúčastnili okresního kola soutěže Plamen. Soutěž probíhá ve dvou etapách, první je závod požární všestrannosti, který probíhá na podzim. Závod spočívá v odběhnutí 5 km okruhu na kterém soutěžící plní různé úkoly např. rozpoznávání technických prostředku, orientace v terénu atd. Druhá část probíhá v létě a soutěží se ve třech disciplínách v běhu 100 m překážek, dvojboji a v testu požární ochrany. Běh 100 m překážek je stejný jako na okrskové soutěži. V dvojboji musí závodník proskočit oknem a přenést hasicí přístroj. Test PO obsahuje 5 okruhů: represe, prevence, technika + technické prostředky, legislativy, historie, stanovy a zdravověda. Naši dorostenci dosáhli výborných výsledku. Michal Brůna skončil na 1. místě, Jaroslav Brůna získal 2. místo. Tomáš Lux obsadil 4. a Martin Lux 5. místo. Fotografie jsou přidány do galerie a pod textem je tabulka s podrobnými výsledky

pondělí 22. duben 2024 0:38

Design by LernVid.com